Sıla´nın bu paylaşımına tepki yağdı!

Şarkıcı Sıla önceki akşam yaşadığımız Elazığ´da meydana gelen 6.8´lik depremin ardından sosyal medya hesabından arkadaşları ile olan fotoğrafını paylaştı. Takipçileri ünlü şarkıcıyı yaşanan zor günlerde vurdumduymazlıkla suçladı. Birçok takipçi Sıla´ya "Elazığ´da deprem oldu, haberin var mı?" sorusunu sordu.

Türkiye, önceki akşam saat 20.55´te Elazığ´dan gelen son dakika deprem haberiyle sarsıldı. Geçtiğimiz günlerde ünlü şef Hazer Amani ile dünyaevine giren Sıla ise bu acılı günde sosyal medya hesabı Instagram´dan arkadaşlarının alkol aldığı fotoğrafı paylaştı. Şarkıcının paylaşımı kısa sürede tepki çekti.

DEPREME DAİR BİR PAYLAŞIM GELMEDİ

Elazığ´da meydana gelen 6.8´lik deprem, Malatya, Diyarbakır, Tunceli, Mardin, Bingöl, Bitlis, Batman, Suriye ve Irak´tan hissedildi. Birçok binanın yıkıldığı deprem bölgesinde birçok vatandaş hayatını kaybetti. Tüm Türkiye´nin yasa boğulduğu ve binlerce kişinin acısını paylaştığı olayda ünlü şarkıcı Sıla´dan depreme dair paylaşım gelmedi.

PAYLAŞIMINA TEPKİ YAĞDI

Sıla, arkadaşının elinde kadehle çekilmiş fotoğrafını "Benim biricik Tubi´m o. İyi gün, kötü gün, vasat gün, sır gün (!) Her daim iyi ikili olacağız. Bir de dün 30´una bastı, iyi mi!" notuyla paylaştı. Ünlü şarkıcının bu paylaşımının altı eleştiri yorumlarıyla doldu taştı.

DUYARSIZLIKLA SUÇLANDI

Birçok takipçi, Sıla´ya "Elazığ´da deprem oldu, haberin var mı?" sorusunu sordu. Sosyal medya kullanıcıları ünlü şarkıcıyı herkesin kenetlenip tek yürek olduğu bu zor günde duyarsızlıkla suçladı.

T ÇATUK