Dolar
    5,7339
Euro
    6,4401
Borsa
    90.346
Altın
    245,1190
 yazdır      Twitter da Paylas Paylas   Twitter da Paylas Paylas    MySpace de Paylas Paylas   
Bu içeriği oyla
Bu Haber için henüz yorum yapılmamış.

KTEBIMIZA RBIMIZ ELLH A IFTIRA EDEREK YAPAN YASAYAN VE YAYAN HAIN


7 Ocak 2020 Salı - 00:48


Yazı Boyutu:


KENDI FANTEZI DUNYASI VE SU ANDA SAPIK UYDURULMUŞ DİN KİTAB VE ELLH TASAVVURU İLE YASADIKLARINI MEŞRULASTIRMAYA CALISAN TEKFUR

KENDI FANTEZI DUNYASI VE SU ANDA SAPIK UYDURULMUŞ DİN KİTAB VE ELLH TASAVVURU İLE YASADIKLARINI MEŞRULASTIRMAYA CALISAN VE BUNUDA KTEBIMIZA RBIMIZ ELLH A IFTIRA EDEREK YAPAN YASAYAN VE YAYAN HAIN .. RBBIMIZ ELLH IN YAPMAYIN DEDIGI
SINIR LADIGI HAD VE HUDUDUMUZU BELIRLEYEN RBBIMIZ ELLH A KAFA TUTAN HAIN EL KAFRVN .. TEKFUR EL LUIVATACI

BİR ERKEK DEVE SİDİĞİ İÇEREK BİR KAÇTANE ŞEHİRDE EVLENEBİLİR

Yalova Üniversitesi´nde öğretim görevlisi olan Doç. Dr. Ebubekir Sifil, bir erkeğin farklı illerde evi ve eşi olabileceğini, bu durumun “meşru” olduğunu öne sürdü...

Yalova Üniversitesi´nde öğretim görevlisi olan Doç. Dr. Ebubekir Sifil, bir erkeğin farklı illerde evi ve eşi olabileceğini, bu durumun “meşru” olduğunu öne sürdü. Konuşmasında "Bir adam var, işi gereği çok geziyor.

İstanbul, Ankara, Adana, Bursa geziyor adam, işi bu. Bu adamın İstanbul´da da evi var, Ankara´da da evi var. Buralarda gittiği yerlerde evlendiği hanımlar var” diyen Sifil devamında ise şunları söylüyor: “Gittiği zaman orada kalıyor. Bunların her biri onun meşru hanımı. Bu adamın evi var, çoluk çocuğu var. Bu bir nikah. Bazen öyle olur ki Ankara´ya 3 ay, 5 ay uğrayamaz. Bu nikahı düşürmez. Meşru bir evlilik bu. Sadece bizim yerleşik hayatımız bir tane evi var, işi orada eşi orada. Bu biraz farklı bir şey. Adamın bir tane evi yok. İşi gereği çok geziyor. Arap ülkelerinden bazılarında bu yaygındır. Bunun müt´a ile hiçbir alakası yok. Bu müt´a nikahıdır diyorlarsa ya bilmiyorlar ya üçkağıt yapıyorlar."

"DEVE SİDİĞİ ŞİFALIDIR" DEMİŞTİ

Ebubekir Sifil, geçtiğimiz yıllarda, katıldığı bir programda, deve idrarı içmenin şifalı olduğunu söylemiş, Prof. Dr. Caner Taslaman ise canlı yayında deve idrarı ikram etmişti.  Sifil ise, damızlığa çekilmiş develerin idrarını içmenin faydalı olduğunu söyleyerek, deve idrarını içmeyi reddetmişti.

Haberin başlığındada bu açıklamalara istinaden bir yorumda biz yapmak istedik...

Çünkü hem deve sidiği konusunda hemde çok eşlilik konusunda tecrübeleri olan Ebubekir Sifil akıllara belki kendiside deve sidiği içerek bir kaç farklı şehirde ev i bulunabilir.

ve o evlerde de deve sidiğini içmek için buzdolabında bekletebilir yorumlarını akıllara getirdi.

Araştırmacıların bu konuda araştırmaları gereken yeni bir alan olarak belkide deve sidiğinin sifil giibilerin organizmalarına fayda oluşturacağı yönünde yeni olasılıklar üzerinde düşünmeye başlayacaklardır diye ümid edilmektedir.

ve sifilin bu tür sorulara cevap verip vermeyeceğide meark konusudur.

Daha önce deve sidiği içerek ev sahiibi olmuşmudur bilinmez

Kendisi erkek olduğu için bu türe açıklamaları yapma hakkını kendinde neden görmüştür.

sidiki şerif evleri açarak emlak sektörüne yeni bir katkıda mmı bublunmak istemektedir

ilerleyen günlerde belkide bu konularda da açıklama yapması beklenmektedir.

EBUBEKİR SİFİL KİMDİR

Ebubekir Sifil, Kars´ın Sarıkamış ilçesinde 1960 yılında dünyaya geldi. İlk ve Ortaokulu eğitim hayatını Sarıkamış´ta, Lise eğitim hayatını ise Kars İmam-Hatip Lisesi´nde tamamladı. Evli ve 2 çocuk babasıdır. 1978 yılında Erzurum Atatürk Üniversitesi Eğitim Fakültesi´ne girdi. Eğitim Fakültesi´nden 1980 yılında ayrılarak Ankara Gazi Üniversitesi Basın Yayın Yüksekokulu´na girdi. 1984-1985 öğretim yılında bu okulun Gazetecilik ve Halkla İlişkiler Bölümü´nden mezun oldu. 1986 yılına kadar serbest çalışan Sifil, özel şirkette Arapça mütercimlik yaptı.  1986- 1987 yılları arasındaki askerlik döneminden bir süre sonra daha serbest çalıştı. 1989 yılından 1993 yılı sonuna kadar Türkiye Diyanet Vakfı´nda yayın editörlüğü yaptı.

1980 yılından 1993 yılına kadar yazdığı şiirler Mavera, Dergâh, Yedi İklim, İslâmî Edebiyat, Kayıtlar, Güneysu dergilerinde yayımlandı. 1993-1996 yılları arasında Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi İlahiyat Fakültesi´nde, 1998-1999 arasında ise Eskişehir Osmangazi Üniversitesi İlahiyat Fakültesi´nde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. Daha sonra buradaki görevlerinden ayrıldı. Konya Selçuk Üniversitesi İlahiyat Fakültesi´ndeki Yüksek Lisansını 1996 yılında bitirdi. Günümüzde fakültede Doktora yapmaktadır.

1999-2000 arası Yeni Mesaj gazetesinde günlük yazılar yazdı. 2000 yılından beri günlük yazılarını Millî Gazete´de devam ettirmektedirve Yalova Üniversitesi İslamî İlimler Fakültesi´nde öğretim üyesi olarak çalışmaktadır.

Haberodasi.comHaberin Foto Galerisi İçin Tıklayınız...
Etiketler : ebubekir sifil, çok evlilik, ellh dusmanı, el kafravne, tekfur , el luıvataci sifil , kteb yuklu eşşek sifil , kteb yuklu eşşek sifil
Bu haber sizden önce 1009 defa okunmuştur.
Yorumlar
Diğer Haberler
MİTve askerden operasyon.
Öğrencilere uyuşturucu servisi
Kore´nin hakareti için b
Naylon Faturacıya Ağır ceza ge
Meclis´te tuhaf bir temi
Sarıgül´den şok karar
İthal silahla güvenlik olmaz
MHP´nin umudu AKP´nin iflası
Çelik´ten muhalefete ağır suçl
TBMM, tatile girmeyecek
O tartışmayı yeniden başlattı
Mardin´de patlama.!
O Bina Yıkılıyo.
Gülen battıkça batıyor.
Kız yetiştirme yurdunda isyan.
Fas Kralı 5 uçakla Türkiye´de
Demirtaş´tan hükümete ça
Fethullah Gülen kendini reddet
HSYK krizinin perde arkası
Bordo Bereliler dağlara ç

RÖPORTAJLAR
Okunma : 1560 Yorum : 0
Okunma : 1521 Yorum : 0
Okunma : 1345 Yorum : 0
EN ÇOK YORUMLANANLAR
YAZARLAR
EN ÇOK OKUNANLAR
VİZYONDAKİLER
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık

NÖBETÇİ ECZANELER

MANŞETLERDE BUGÜN

ŞANS OYUNLARI
ANKETİMİZE KATILIN
İBB BAŞKANI KİM OLMALI ?
Binali YILDIRIM
Ekrem İMAMOĞLU
NAMAZ VAKİTLERİ